';
5 - warstwowe wysokowydajne
delimiter image

Półmaski filtrujące

Produkowane przez TRAMCO półmaski ochronne, zgodne są ze standardem europejskim EN 149:2001, ich skuteczność filtracyjna to klasa FFP2 (≥94%), a współczynnik filtracji bakteryjnej BFE >95%. Dzięki temu zapewnią użytkownikom przetestowaną ochronę, sprawdzając się jednocześnie jako zabezpieczenie przeciwpyłowe w budownictwie, górnictwie oraz pracy laboratoryjnej. Produkowane przez TRAMCO półmaski filtrujące FFP2 powstają na nowo uruchomionej linii znajdującej się na terenie TRAMCO, której pełne moce produkcyjne sięgają § 72 tys. sztuk dziennie.

  • Produkt polski
  • Produkt oznaczony certyfikatem, zgodny z EN 149:2001 + A1:2009

Personalizacja

delimiter image

Umieść logo swojej firmy na maseczce

Półmaski ochronne mogą być również elementem strategii reklamowej. Dedykowane są pracownikom firm, którzy podczas pracy mają obowiązek noszenia maseczek ochronnych. Jest to także dobry sposób, aby wyróżnić się z tłumu, dotrzeć do potencjalnych Klientów oraz utrwalić wizerunek Twojej firmy w świadomości odbiorców.

Skontaktuj się z nami

delimiter image

Dopasujemy ofertę do twoich potrzeb.

Dział Sprzedaży Hurtowej

  • tel. +48 22 311 65 72
  • tel. +48 22 311 65 95
  • fax. +48 22 468 85 99
Layer
Layer
Layer
Layer
Layer

Wygodne w użytkowaniu

delimiter image

Półmaski TRAMCO, wygodnie i komfortowo przylegają do nosa i ust, gumki nie uciskają przestrzeni za uszami. Dzięki odpowiedniemu kształtowi miseczki maska zapewnia idealne dopasowanie niezależnie od kształtu i wielkości twarzy użytkownika. . Półmaski w górnej części usztywnione są klipsem, dzięki któremu możemy idealnie dopasować ją do twarzy zapewniając tym samym bardzo dobrą szczelność.

Najwyższa jakość

delimiter image

Gwarancja doskonałej jakości, maski produkowane są w polsce w naszej fabryce wyspecjalizowanej w produkcji materiałów ochrony osobistej z wykorzystaniem najlepszych materiałów dostępnych na rynku z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych.

Możliwość personalizacji

delimiter image

Oferujemy możliwość personalizacji masek na życzenie klienta, już od 1000 sztuk. Każda z masek zapakowana jest bezdotykowo w oddzielny woreczek PE.

Bezdotykowa, zautomatyzowana produkcja

delimiter image

Półmaski produkowane przez TRAMCO powstają na w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Cały proces powstawania gotowego produktu wraz z pakowaniem jest całkowice zautomatyzowany.