side-area-logo
Konferencja – Medycyna podróży w praktyce lekarskiej

W dniach od 21-23 kwietnia odbyła się Interdyscyplinarna Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Medycyna podróży w praktyce lekarskiej, której  sponsorem. Podczas wydarzenia Uczestnicy mieli okazję spotkać się z nami na naszym stoisku wystawienniczym.

 

W związku z trwającą od 2020 pandemią COVID-19 oraz znacznymi ograniczeniami w międzynarodowym ruchu podróżnych, Zarząd Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży dwukrotnie podjął decyzję o anulowaniu terminu Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej ‘Medycyna podróży w praktyce lekarskiej’, która początkowo miała odbyć się w dniach 23-24.10.2020 r., a następnie 4-6 listopada 2021 r. w Warszawie.

W programie tegorocznej Konferencji znalazło się ponad 30 wykładów oraz paneli dyskusyjnych. Wykłady konferencyjne dotyczyły tematu aktualnej epidemiologii chorób infekcyjnych i inwazyjnych, wytycznych i regulacji dotyczących działań profilaktycznych w odmiennych warunkach klimatycznych i sanitarnych, problemów zdrowotnych związanych z międzynarodowym ruchem podróżnych, jak również problematyki procesu diagnostyczno-terapeutycznego w różnych stanach chorobowych.

 

Wraz z Organizatorami serdecznie dziękujemy Uczestnikom za udział w wydarzeniu.

 

Tramco Team