side-area-logo
PIKNIK JESIENNY W TRAMCO

W niedzielę 17 października na terenie naszej firmy odbył się jesienny Piknik Rodzinny 2021 dla pracowników i przyjaciół TRAMCO. W związku z rozwojem firmy w ostatnich latach zespół się znacznie powiększył, celem rodzinnego pikniku było poznanie się nawzajem oraz integracja w rodzinnej atmosferze. Niedzielne wydarzenie było również świetną okazją do spotkania całego zespołu  po długotrwałym okresie ścisłej izolacji społecznej. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z pikniku.

Podczas pierwszej, części imprezy powitaliśmy  wszystkich zgromadzonych oraz zachęciliśmy do korzystania z licznych atrakcji takich jak Animacje i zabawy ruchowe prowadzone przez animatorów, Spacerki na kucykach, konkursy celności na strzelnicy, warsztatach artystycznych i wielu wielu innych atrakcjach. 

Jedną z głównych atrakcji dla dzieci był pokaz produkcji cukierków i lizaków prowadzony przez MANUFAKTURĘ CUKIERKÓW. 

W następnej części imprezy przyszedł czas na rodzinną integrację i budowę maszyny GOLDBERGA.

Uczestnicy imprezy mieli okazję zobaczyć pokaz  przygotowany przez strażaków – ochotników z OSP Święcice. Strażacy zaprezentowali w skrócie, jak wyglądają ich typowe działania podczas akcji ratowniczej, której przebieg zaplanowali na potrzeby akcji pokazowej. Ich zadaniem było ugaszenie improwizowanego pożaru. Wielką atrakcją dla wszystkich była możliwość obejrzenia, jak bogato wyposażony jest wóz strażacki. 

Impreza zwieńczona była koncertem zespołu WARSAW MOTOWN BAND. Zespół wykonał covery taneczne znanych przebojów. 

 

Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym za wspaniałą zabawę.

Tramco Team