Adres

Tramco Sp. z o.o.
Wolskie ul. Wolska 14
05-860 Płochocin
Poland

Zezwolenie: GIF-N-411/300/PŁ/11
Zezwolenie subst.psych.: GIF-N-4430/51/AB/12

NIP: 5242625887
REGON: 141098662
KRS: 0000287731

PKO Bank Polski Spółka Akcyjna – Centrala
ul. Puławska 15 02-515 Warszawa
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
PLN 15 1020 1026 0000 1102 0309 2681
EUR 74 1020 1026 0000 1002 0310 6606
USD 97 1020 1026 0000 1402 0309 2707

Kontakt

Biuro
Anna Mazurkiewicz
a.mazurkiewicz@tramco.pl
tel.  +48 22 311 65 60
fax. +48 22 468 85 99
fax. +48 22 185 51 57
kontakt@tramco.pl
www.tramco.pl

Prezes Zarządu
Dawid Lipski
tel. +48 22 311 65 60
d.lipski@tramco.pl

Członek Zarządu
Dyrektor Zarządzający
Jakub Racinowski
tel. +48 22 311 65 53
j.racinowski@tramco.pl

Osoba Odpowiedzialna (Kierownik Hurtowni)
Joanna Zagrodzka
tel. +48 22 311 65 61
j.zagrodzka@tramco.pl

Kierownik ds. Jakości
Joanna Domagalska
tel. +48 22 311 65 56
j.domagalska@tramco.pl

Dział reklamacji
Ewa Woźniak
tel. +48 22 311 65 69
e.wozniak@tramco.pl

Apteki otwarte
tel. +48 22 311 65 40
sprzedaz@tramco.pl

Magazyn
tel. +48 22 311 65 55
tel. +48 22 311 65 62
tel. +48 22 311 65 65
magazyn@tramco.pl

Dział Handlowy – Lecznictwo zamknięte
tel.  +48 22 311 65 88
tel.  +48 22 311 65 94
tel.  +48 22 311 65 98
tel.  +48 22 311 65 73
fax. +48 22 468 85 99
dh@tramco.pl
dzialhandlowy@tramco.pl

Dział NZOZ
tel.  +48 22 311 65 52
fax. +48 22 468 85 99
nzoz@tramco.pl

Dział Przetargów
tel.  +48 22 311 65 51
tel.  +48 22 311 65 82
fax. +48 22 468 85 99
przetargi@tramco.pl

Dział Importu Docelowego
tel.  +48 22 311 65 50
fax. +48 22 465 85 99
fax. +48 22 185 51 57
id@tramco.pl

03c

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, bądź chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów i usług, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00.

Telefon alarmowy dla Aptek Szpitalnych
tel. 608 865 518