side-area-logo
TRAMCO z certyfikatem GDP

Miło nam ogłosić, że hurtownia farmaceutyczna TRAMCO zdobyła certyfikat
Dobrych Praktyk Dystrybucyjnych (GDP)!

Ten międzynarodowy standard to dowód na nasze nieustanne dążenie do zapewniania najwyższych standardów w dystrybucji produktów farmaceutycznych.

Certyfikat GDP jest globalnym znakiem jakości, bezpieczeństwa i integralności, który zapewnia, że nasze produkty są konsekwentnie przechowywane, transportowane i obsługiwane w odpowiednich warunkach przez cały proces dystrybucji.

Jesteśmy teraz częścią elitarnego grona hurtowni w Polsce, które posiadają ten prestiżowy certyfikat. To potwierdza, że stawiamy na zaufanie naszych klientów i gwarantujemy najwyższą jakość dostarczanych przez nas produktów.

Nasza misja jest prosta: dostarczać najwyższej jakości produkty farmaceutyczne w sposób skuteczny, bezpieczny i zgodny z najnowszymi standardami branżowymi. TRAMCO na drodze do doskonałości: Nowy krok z certyfikatem GDP to kolejny krok w tym kierunku.

Chcemy podziękować naszemu zaangażowanemu zespołowi, którego ciężka praca i zaangażowanie przyczyniły się do tego sukcesu. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który zawsze dąży do doskonałości i nieustannie stara się sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Dziękujemy również Wam, naszym klientom, za nieustanne zaufanie do naszych usług. Ten certyfikat jest dowodem na nasze zobowiązanie do zapewnienia Wam najlepszych produktów farmaceutycznych.

Pamiętajcie, że to dopiero początek naszej drogi do doskonałości. Czekają nas kolejne ekscytujące projekty i wyzwania, które na pewno przyczynią się do dalszego rozwoju naszego sektora.

Bądźcie z nami, obserwujcie nasze postępy i dołączcie do nas w tej niesamowitej podróży! 🏆👏

#GDP #CertyfikatGDP #Farmacja #Jakość #Bezpieczeństwo #Polska #TRAMCO

Tramco Team